Модулі Jooby для лічильників газу

Радіомодулі призначені для автоматичного зняття показань лічильників газу Elster, Metrix і САМГАЗ, та надсилання їх до системи обліку бездротовою мережею LoRaWAN®.

LoRaWAN модулі Jooby для лічильників газу Elster, Metrix та САМГАЗ

Завдяки радіомодулям ресурсні та керуючі компанії, забудовники, ОСББ та підприємства можуть повністю автоматизувати процес збору показань та автоматично отримувати точні дані про споживання газу.

Радіомодулі призначені для дистанційного автоматичного отримання даних лічильників газу Elster, Metrix і САМГАЗ, та передачі їх до системи обліку бездротової мережі LoRaWAN®. Якщо користувач спробує зняти пристрій або встановити магніт, інтелектуальні сенсори розпізнають стороннє втручання в роботу пристрою і негайно сигналізувати про це, тим самим запобігаючи розкраданню ресурсів.

Перетворити старий лічильник на розумний просто: для цього потрібно встановити радіомодуль для лічильника газу на прилад обліку. Модернізація газового лічильника триватиме кілька хвилин. Після монтажу радіомодуль активують через програму і пристрій готовий до роботи.

Радіомодулі Jooby

Радіомодуль Jooby для лічильника газу “Самгаз”

Радіомодуль для лічильника газу “Самгаз” – це пристрій, призначений для автоматичного обліку показань лічильника. Девайс передає дані бездротової мережі LoRaWAN®.

Дистанційний збір показань, частота передачі даних, що настроюється, гарантійний термін – 4 роки, термін роботи – від 5 до 15 років, маса – 50 г, габарити – 92х61х25 мм

Радіомодуль Jooby для лічильника газу Metrix

Радіомодуль для газового лічильника Metrix призначений для автоматичного зчитування показань.

Дистанційний збір показань, частота передачі даних, що настроюється, гарантійний термін – 4 роки, термін роботи – від 5 до 15 років, маса – 48 г, габарити – 103х55х26 мм

Радіомодуль Jooby для лічильника газу Elster

Радіомодуль для газового лічильника Metrix призначений для автоматичного зчитування показань.

Дистанційний збір показань, частота передачі даних, що настроюється, гарантійний термін – 4 роки, термін роботи – від 5 до 15 років, маса – 42 г, габарити – 97х32х45 мм

Як працює LoRaWAN радіомодуль для лічильників газу

– Пристрій встановлюється на корпус лічильника та фіксується штатним кріпленням.

– Далі пристрій активується у мобільному додатку інсталятора. Весь процес займає кілька хвилин і не потребує зняття лічильника.

– Лічильник імпульсів отримує дані з лічильника за допомогою сенсора магнітного поля, що фіксує обороти циферблата лічильника. При виконанні одного повного обороту циферблата сенсор фіксує магнітний вплив поля, генерує імпульс і відправляє його бездротовою мережею LoRaWAN® на базову станцію.

– Далі з базової станції дані зі свідченнями передаються на сервер (по каналах Ethernet, 3G або 4G).

– для надійності дані зберігаються у власній енергонезалежній пам’яті – 2 місяці (погодинне споживання); 1 рік (добове споживання).

– Дані можуть передаватися від одного разу на годину до одного разу на день залежно від побажань клієнта.

– Автономне живлення пристрою здійснюється за рахунок вбудованої батареї з підвищеною ємністю з терміном служби від 5 до 15 років.