Jooby LoRaWAN модулі для обліку газу, води, тепла

Радіомодулі призначені для автоматичного зняття показань з лічильників газу, води й тепла передачі їх до системи обліку бездротовою мережею LoRaWAN®.

Модулі обліку газу, води й тепла Jooby RDC

LoRaWAN радіомодулі Jooby RDC для дистанційного обліку ресурсів з лічильників газу, води й тепла – ідеальне рішення для комунального сектору, яке розроблене та виробляється провідною компанією-виробником TeleTec.

Головна перевага – повний власний цикл виробництва обладнання та кастомізація рішення під будь-які технічні вимоги проєкту за бажанням клієнта, супроводження проєкту та гарантійне обслуговування.

Рішення має широкі можливості до адаптації під різні умови та вимоги інтеграції, може використовуватись для різних типів об’єктів, легко реалізується та відрізняється довготривалим діапазоном роботи без фізичного втручання.

 

Переваги дистанційного обліку з рішеннями Jooby RDC

АВТОМАТИЗАЦІЯ

Завдяки радіомодулям ресурсні та керуючі компанії, забудовники, ОСББ та підприємства можуть повністю автоматизувати процес збору показань та автоматично отримувати точні дані про споживання газу, води й тепла.

АНАЛІТИКА

Дистанційне отримання своєчасних даних та їх контроль дозволяють провести детальну аналітику споживання ресурсів і створити ефективну економічну інфраструктуру споживання газу, води й тепла.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ КРАДІЖОК

Максимальний захист від злому кожного пристрою, несанкціонованого проникнення та впровадження сторонніх пристроїв, магнітного та електромагнітного впливу, розкрадання ресурсів та даних.

ЗБІЛЬШЕННЯ ОПЛАТИ ЗА ПОСЛУГИ

100% дистанційне отримання даних про споживання дозволяє виставляти точні своєчасні рахунки, знизивши витрати на облік ресурсів та необхідність фізичного отримання показань інспекторами.

Для кого рішення Jooby RDC

РЕСУРСНІ КОМПАНІЇ

Скорочують витрати на облік ресурсів, отримують 100% даних про споживання, надають можливість виставляти точні рахунки та отримувати своєчасну оплату.

КЕРУЮЧІ КОМПАНІЇ

Реалізують дистанційний облік споживання без необхідності найму інспекторів та фізичного збору показань, отримують звіти в реальному часі та зводять баланси по об’єктах або групі об’єктів, підвищують прибуток компанії.

ОСББ

ОСББ реалізують точний облік поквартирного споживання тепла, газу, води та електроенергії, виявляють крадіжки та несанкціоноване споживання, підвищують оплату за ресурси без необхідності в обході точок обліку.

ЗАБУДОВНИКИ

Забудовник отримує стратегічну та інноваційну перевагу перед конкурентами, може збільшувати вартість кв.м.,  покращує комфорт та сучасність своїх об’єктів, завчасно закладає довіру та можливість ефективного управління споживанням ресурсів.

КОМЕРЦІЙНІ КОМПАНІЇ

Економлять споживання ресурсів, знижують витрати на використання, ефективно стежать за споживанням віддалених об’єктів, зводять баланс витрат та усувають витрати, підвищуючи прибуток та енергопродуктивність процесів

ІНТЕГРАТОРИ

Можливість масштабування бізнесу, розширення унікального технічного асортименту, виробленого в Україні, короткі терміни впровадження та повернення інвестицій, просте та швидке впровадження IoT-рішень

ІНТЕРНЕТ-ПРОВАЙДЕРИ

Інтернет-провайдер отримує можливість збільшення середнього чека на абонента за рахунок надання нової послуги, масштабування в свою мережу нової системи задля прибутку

ПРИВАТНІ КОРИСТУВАЧІ

Кожен абонент може досягти автоматизації процесу отримання показань споживання ресурсів у власній оселі або декількох помешканнях, наприклад при здачі в оренду та чіткому контролю споживання дистанційно.

Радіомодулі Jooby

Радіомодуль для лічильників газу Elster, Metrix, Самгаз

Радіомодулі використовуються для автоматичного обліку показань розповсюджених моделей лічильників Elster, Metrix та Самгаз. Дистанційний облік даних, частота передачі даних, що настроюється, відбувається по бездротової мережі LoRaWAN®.

Радіомодуль для лічильників води

Радіомодулі призначені для дистанційного опитування та отримання даних про споживання з популярних бюджетних моделей лічильників води Novator, Powogaz, Baylan, Гідротек, КВ 1,5 Луцьк та передачі їх до системи обліку за допомоги бездротової мережі LoRaWAN®.

Універсальний імпульсний радіомодуль Jooby RM IU4

Jooby RM IU4 – пристрій для зчитування та контролю показників лічильників з імпульсним виходом з лічильників газу, води, тепла. За запитом радіомодуль комплектується сенсорами для розрахунку показників з механічних лічильників. Підключається за допомогою інтерфейсного кабелю з темпором.

Програмне забезпечення Jooby RDC Dashboard

Застосування

Сервіс для збору та обробки даних про споживання всіх типів ресурсів. Дозволяє отримувати точні та своєчасні свідчення про споживання ресурсів, способи їх економії та статус дії пристроїв обліку.

Універсальне рішення

Це повноцінний програмний сервіс для корпоративного клієнта з управління споживання комунальних послуг усіх типів приладів обліку ресурсів – електроенергія, вода, газ, тепло. Сервіс надає швидкий доступ до даних про статус пристроїв та мережі, а також наочні звіти про споживання ресурсів у вигляді графіків, що дозволяє оптимізувати процес обробки показань для виставлення рахунків на основі точних даних.