Вуличне освітлення Jooby Smart Lighting Solution

Комплексне рішення для інтелектуального вуличного та промислового освітлення, що включає світильники, датчики руху, керуюче програмне забезпечення Jooby CMS та компоненти мережевої інфраструктури

Переваги Jooby Smart Lighting Solution

Зниження витрат на енергію до 80%.

Економія завдяки сучасним LED-світильникам та ефективній системі керування.

Smart ready

Модернізація світильника під час експлуатації до Smart без демонтажу, можливість оновлення обладнання

Зниження витрат на сервіс

Відсутність потреби у заміні ламп, тривалий час життя за рахунок моніторингу кожного світильника.

Отримання додаткового прибутку:

Можливості монетизації завдяки додатковим функціям (збирання даних про рух, суборенди мережі IoT тощо)

Світильники Jooby Avenue

Консольні світильники

Консольні LED світильники призначені для вуличного освітлення автомобільних доріг, відкритих площ, прилеглих територій, АЗС. Мають можливість доукомплектування датчиком руху та датчиком освітленості. Також, при встановленні плати керування, світильник потрапляє в систему керування, відображається на карті, надає ряд параметрів та віддалене керування. Може працювати в автоматичному режимі за наявності астро календаря або в ручному режимі увімкнення-вимкнення.

Підвісні світильники

Дані світильники дають можливість встановлення в тих місцях, де немає можливості встановлення опори вуличного освітлення, і вони встановлюються шляхом розміщення їх на тросі. Світильник гармонійно вписується та підходить для освітлення центральних історичних вулиць старих міст, вузьких вулиць або вулиць з трамвайними та тролейбусними лініями.

Прожектори

Вуличні світлодіодні прожектори дають потужний спрямований потік світла та використовуються для створення правильного освітлення на великих територіях, що відповідає світовим стандартам. Завдяки широкому діапазону потужності та різному типу лінз наші прожектори успішно зарекомендували себе у освітленні великих промислових об’єктів, спортивних майданчиків та стадіонів, будівельних майданчиків та парковок.

Контролери

Контролери Jooby дають можливість керувати сторонніми пристроями та інтеграції їх у наше програмне забезпечення для гнучкого керування системою. Також вони розроблені для інтеграції світлодіодних світильників інших брендів для побудови спільної Smart city.