Універсальний оптичний радіомодуль Jooby для лічильників тепла та інш.

Радіомодулі призначені для дистанційної передачі даних з лічильників газу, води, тепла й електроенергії в систему обліку через бездротову мережу LoRaWAN®.

Універсальний радіомодуль Jooby OMNI RM

Jooby OMNI RM 4PU 201 EU

Радіомодуль LoRaWAN із зовнішніми сенсорами під’єднання для різних типів лічильників та дистанційної передачі показників через бездротову мережу. На запит радіомодуль комплектується сенсорами для зчитування показників механічних лічильників.

Отримання даних можливе з чотирьох пристроїв одночасно. Модель комплектується 2-ма вбудованими батареями, що дозволяє пристрою працювати гарантовано до 10 років, максимальний термін – 15 років.

Jooby OMNI RM 4PU 200 EU

Радіомодуль призначений для дистанційного зчитування показників одночасно з чотирьох різних типів приладів обліку: пристрій можна використовувати для лічильників газу, електроенергії, тепла та води.

Радіомодуль встановлюється поруч із приладами обліку. Налаштування підключення відбувається в мобільному додатку інсталятора. Під час встановлення можна налаштувати частоту зняття даних: цей показник варіюється від одного разу на годину до одного разу на день.

Як працює радіомодуль

– Пристрій встановлюється на корпус лічильника та фіксується штатним кріпленням.

– Далі пристрій активується у мобільному додатку інсталятора. Весь процес займає кілька хвилин і не потребує зняття лічильника.

– Лічильник імпульсів отримує дані з лічильника за допомогою сенсора магнітного поля, що фіксує обороти циферблата лічильника. При виконанні одного повного обороту циферблата сенсор фіксує магнітний вплив поля, генерує імпульс і відправляє його бездротовою мережею LoRaWAN® на базову станцію.

– Далі з базової станції дані зі свідченнями передаються на сервер (по каналах Ethernet, 3G або 4G).

– для надійності дані зберігаються у власній енергонезалежній пам’яті – 2 місяці (погодинне споживання); 1 рік (добове споживання).

– Дані можуть передаватися від одного разу на годину до одного разу на день залежно від побажань клієнта.

– Автономне живлення пристрою здійснюється за рахунок вбудованої батареї з підвищеною місткістю з терміном служби від 5 до 15 років.