Оптичні та імпульсні LoRaWAN модулі Jooby для лічильників води

Радіомодулі Jooby призначені для дистанційного отримання даних з лічильників Novator, Powogaz, Baylan, Гідротек, КВ 1,5 Луцьк та ін. і передачі в систему обліку через бездротову мережу LoRaWAN®.

Застосування модулів Jooby для лічильників води

В житловому будівництві завжди намагались використовувати найдешевші лічильники води для обліку споживання. Багато років державні комунальні підприємства не цікавились точним отриманням даних про споживання. Але, зріст нового житлового будівництва та  поява нових форм керування житловими комплексами, таких як ОСББ або УК, вкрай зросла необхідність дистанційного своєчасного обліку спожитої води. і враховуючи, що й надалі використовуються прості дешеві лічильники води, ми пропонуємо радіомодулі Jooby з технологією LoRaWAN для дистанційного обліку та передачі даних. Таким чином, не маючи доступу до житла власників, легко отримати дані та автоматизувати процес збору показань та автоматично отримувати точні дані про споживання води.

Радіомодулі  призначені для автоматичного зняття показань з лічильників води Novator, Powogaz, Baylan, Гідротек, КВ 1,5 Луцьк та передачі їх до системи обліку за допомоги бездротової мережі LoRaWAN®.  При спробі незаконного демонтажу лічильника або впливу магнітом, інтелектуальні сенсори модуля розпізнають стороннє втручання в роботу пристрою і негайно сигналізують про це, запобігаючи несанкціоноване споживання.

Радіомодулі Jooby для лічильників води дозволяють легко перетворити базовий лічильник на розумний – для цього потрібно встановити радіомодуль для лічильника води на прилад обліку. Модернізація лічильника триватиме кілька хвилин. Після монтажу радіомодуль активують через програму Jooby RDC Dasboard і пристрій готовий до роботи.

Радіомодулі Jooby для лічильників води

Радіомодуль для лічильників води

Радіомодулі призначені для дистанційного опитування та отримання даних про споживання з популярних бюджетних моделей лічильників води Novator, Powogaz, Baylan, Гідротек, КВ 1,5 Луцьк та передачі їх до системи обліку за допомоги бездротової мережі LoRaWAN®.

Універсальний інтерфейсний імпульсний радіомодуль Jooby RM IU4

Jooby RM IU4 – пристрій для зчитування та контролю показників лічильників з імпульсним виходом. За запитом радіомодуль комплектується сенсорами для розрахунку показників з механічних лічильників. Збір даних можливий з чотирьох пристроїв одночасно з даних моделей: Novator: ЛК-15ИХ, ЛК-15ИГ; Powogaz: JS-1.6-NK CW, JS-1.6-NK HW; Байлан: КК-12 ДУ15 R100; Вимірювачі B: GSD8-R HW, GSD8-R CW.

Як працює модуль Jooby

– Пристрій встановлюється на корпус лічильника та фіксується штатним кріпленням.

– Далі пристрій активується у мобільному додатку інсталятора. Весь процес займає кілька хвилин і не потребує зняття лічильника.

– Лічильник імпульсів отримує дані з лічильника за допомогою сенсора магнітного поля, що фіксує обороти циферблата лічильника. При виконанні одного повного обороту циферблата сенсор фіксує магнітний вплив поля, генерує імпульс і відправляє його бездротовою мережею LoRaWAN® на базову станцію.

– Далі з базової станції дані зі показаннями обліку передаються на сервер (по каналах Ethernet, 3G або 4G).

– для надійності дані зберігаються у власній енергонезалежній пам’яті – 2 місяці (погодинне споживання); 1 рік (добове споживання).

– Дані можуть передаватися від одного разу на годину до одного разу на день залежно від побажань клієнта.

– Автономне живлення пристрою здійснюється за рахунок вбудованої батареї з підвищеною ємністю з терміном служби від 5 до 15 років.