Jooby RDC Dashboard

Програмне забезпечення для збору та передачі даних про споживання всіх типів ресурсів та роботи пристроїв

Мобільне рішення для віддаленого збору показань

  • Доступ до даних по всіх приладах обліку в режимі реального часу
  • Зручне вивантаження звітів про споживання та статус пристроїв у форматі CSV
  • Оповіщення про події: відключення, магніт, несанкціоноване зняття, низький заряд батареї
  • Гнучке управління локаціями, типами пристроїв
  • Окрема картка для кожної точки обліку з історією показань та даними про лічильник, пристрій та споживача
  • Журнал подій: повідомлення та повідомлення про помилки від пристроїв та мережі

Jooby RDC Dashboard – програмний сервіс, який дозволяє реалізувати віддалений збір, контроль, управління, передачу, архівацію та консолідацію даних про споживання всіх типів ресурсів з радіомодулів для лічильників газу, води та тепла Jooby, лічильників електроенергії МТХ, а також повідомляти про функціональний стан приладів.

За допомогою Jooby RDC Dashboard енергетична та ресурсна компанія, забудовник, ОСББ, приватна компанія можуть легко отримати точні та своєчасні свідчення про споживання газу, води й тепла з радіомодулів Jooby, які встановлені на лічильники.

Ми розробили готовий сервіс для комунальних послуг з підтримкою всіх типів приладів обліку ресурсів (електроенергія, вода, газ, тепло), який надає швидкий доступ до даних про статус пристроїв та мережі, а також звіти про споживання ресурсів у вигляді графіків. Це дозволяє оптимізувати процес обробки показань, отримати 100% оплату за споживання та ефективно економити природні та трудові ресурси.

Додаток інсталятора

Програмне забезпечення Jooby, доступне для Android, дозволяє активувати радіомодуль. Показники та накопичені дані автоматично передаються на сервер і в Jooby RDC Dashboard.