Програмний сервіс керування освітленням Jooby CMS

Система Jooby Street Lighting керується хмарним Jooby CMS, розробленим у Швейцарії. Рішення просто масштабувати від рівня одного об’єкта до цілого міста.

Сучасний та зручний інтерфейс Jooby CMS

Все рішення Jooby Smart Lighting Solution керуються за допомогою програмного забезпечення Jooby CMS, розробленого в Швейцарії. Jooby CMS дозволяє керувати одним або цілим комлексом світильників.

Пристрої можна знаходити та відбирати або за їх місцезнаходженням, використовуючи вид «карта», або за назвою зі списку. Їх можна поєднувати в групи для зручнішого управління.

Завдяки веб-інтерфейсу, користувачам потрібен лише браузер та особистий обліковий запис для доступу в систему. Не потрібне додаткове завантаження та встановлення ПЗ. Доступ та керування можна здійснювати як з ПК, так і зі смартфона.

Світильники періодично надсилають у Jooby CMS звіти з даними, включаючи різні параметри їх роботи (споживана потужність, загальне енергоспоживання, рівень яскравості, напруга живлення, споживаний струм), статистика виявлених рухів, рівень освітленості та багато іншого.